WinPOS Restaurant Programı

WinPos uygulamasında masa konumları tanımlanarak masa rezervasyonu yapılabilmekte ve müşteriden alınan siparişler el terminali veya dokunmatik ekranlardan hızlı bir şekilde sisteme girişi sağlanmaktadır.

WinPos restaurant programı sayesinde tüm iş süreçlerinizi tek bir yönetim sisteminden hızlı ve pratik şekilde çözebilirsiniz. Dijitalleşen restaurant yönetimi ile verimliliğinizi ve çalışan denetiminizi anlık olarak takip edebilirsiniz.

Sistemde açık masa olarak izlenen bir adisyon, kasiyer pos ekranından seçilerek hesap kapatma işlemi yapılabilinmekte ve bununla birlikte istenilen tarih ve saat aralığında garson bazında yapılan satışları yetkisi olan kullanıcı takip edebilmektedir.Müşteri memnuniyeti açısından garsonlar, yetkileri dahilinde masaya bazı ikramlarda bulunabilmektedir.

Güvenli raporlama ve anlık takip sistemi ile işinizdeki tüm süreçler sizin kontrolünüzde olur! Böylelikle restaurant işletmesinin en zor kısmı olan takip ve verimlilik noktasında başarı sağlamış olursunuz.

WinPos müşterileri iş süreçlerini kişiselleştirme bakımından oldukça şanslıdırlar. WinPos İbem Bilgisayar Aş, arge ekibi tarafından geliştirilmiştir. Tüm sistemlerinde size kişiselleştirme imkanı sunar. İş süreçlerinize bağlı olarak yazılımın güncellenmesine imkan sağlamaktadır.

Çok Yönlü

Zarif Tasarım

Portatif Çözüm

Termal Yazıcı

Müşteri Ekranı

Yazar Kasa

Barkod Tarayıcı

POS Klavye

Siparişlerinizi Kolay Yönetin !

WinPos restaurant yazılımı ile işinizin verimini artırın!

Müşteriden alınan siparişler el terminali veya dokunmatik ekranlardan hızlı bir şekilde girişi yapılabilmektedir. Sipariş girişi sırasında açıklama girebilir ve porsiyon tanımlama gibi ek bilgileri ekleyebilirsiniz . Alınan siparişler, mutfak, bar gibi üretim noktalarında bulunan sipariş yazıcılarından yazdırılarak verilecek hizmetin maksimum hıza ulaşması sağlanmış olur.

Alınan sipariş kayıt edildiğinde kasiyer pos kontrol ekranında “açık masa” olarak izlenebilmektedir. Açık masalar üzerinde, sipariş ekleme, hesap aktarma, masa değiştirme, ara ödeme, bir masa üzerinde birden fazla hesap açma, indirim ve buna benzer birçok işlem yapılabilinmektedir.