Loggia Muhasebe

Hesap planı açılımında esneklik vardır. Oniki karakterlik hesap planını ilk üç grubu hariç dilediğiniz şekilde gruplandırabilirsiniz. Tek düzen muhasebe sistemi ve muhasebenin temel kavramlarına uygundur. Önbüro , P.o.s, muhasebe programları ile tam entegredir.Detaylı fiş girişi , fiş birleştirme işlemleri mevcuttutur.Açılış, kapanış fişleri otomatik olarak oluşturulmaktadır.

Tüm cari kartlar, kart tipine göre gruplandırılarak açılabilmektedir. Açılan cari kartlara tl ve döviz bazlı olarak kayıt yapılabilmektedir. Cari hareketlerde yaşlandırma ve gecikmiş borçlar takip edilebilmektedir. Cari extrede, hareketler detaylı olarak izlenebilir; Stoklu ise stok detayları, muhasebe mahsubu extreden bakılabilir.

Alınan ve verilen çeklerin girişleri portföyden takip edilebilir.  Çek işlemleri muhasebe programları ile tam entegredir.Kayıt yapılmış olan çek’in işlem akışları detaylı olarak izlenebilir.

Tüm banka işlemleri, mevduat durumları tl ve döviz bazında takip edilebilir. Döviz bazlı banka hareketlerinde kur farkı otomatik olarak hesaplanmakta ve muhasebe fişi oluşmaktadır.Tüm muhasebe programları ile entegredir.

Stokların giriş, çıkış, transfer vb hareketleri işlenerek detaylı stok takibinin yapılması sağlanır. Önkasa adisyon işlemleri, ibem pos, reçete, sipariş, cari, muhasebe programları ile tam entegredir.Departman tanımları, stok tanımları, ürün maliyetlerinin detaylı olarak takip edilebilmesi için tasarlanmıştır.

Reçete uygulaması ile karışım ürünlerinin detaylarını görebilirsiniz.Oluşturulan reçetenin kişi başı maliyetlerini, cost hesaplamasını anlık olarak görmek mümkündür. Girilen reçete satış anında belirtilen departmandan girilen miktar kadar otomatik miktar düşümü yapmaktadır.Yemek menüsü oluşturularak menü maliyetleri ve ihtiyaç listesi oluşturulabilmekte stokta eksiltme işlemi otomatik olarak yapılmaktadır.

Sipariş talepleri girilerek gelen ve gelmeyen siparişler tespit edilebilmektedir.Firmalardan alınan fiyatlar, firma bazında girilerek firma fiyat analizleri oluşturulabilmektedir.

Personel maaş bilgileri, özlük bilgileri detaylı olarak girilebilir.Puantaj işlemleri toplu olarak girilebilir.Bordro hesaplaması netten brüte, brütten net’e yapılabilir. Personel sabit bilgileri yasal düzenlemelerdeki değişikliği kullanıcının değiştirebileceği şekilde esneklik kazandırılmıştır. Oluşturulan bordrolar XML formatında e-bildirge’ye veri aktarımı yapabilmektedir. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı,SSK  ve Türkiye İş Kurumunun istemiş olduğu raporlar programdan alınabilmektedir.