İ-Menü Tablet Menü Yazılımı

Müşterilerinize kalın kitaplar halinde verdiğiniz menülerinizden kurtulun ve I-MENU dijital menü yazılımımızla onları hoş bir sürpriz ile karşılayın.

Yeni nesil Apple cihazlarınızla işletmenizin itibar ve seçkinlik seviyesini artırın, bununla birlikte de müşterilerinize teknolojinin sizlere sunduğu imkanlarla kusursuz bir hizmet sağlayın.

I-MENU sizlere sadece şıklık kazandıracağını sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Menü değişikliklerinizi , I-MENU Kullanıcı Paneli ile hızlıca yapabilir, tüm matbaa masraflarınızdan ve zaman kayıplarından anında kurtulabilirsiniz.

Bu sayede her bir menü değişikliği yaptığınızda menülerinizi tekrar matbaa işlemine koymanıza gerek kalmaz. paranız ve zamanınız sizinle kalır.

I-MENU kullanan müşterileriniz, kendi Facebook, Twitter, Foursquare gibi hesaplarından sizin ürünlerinizi beğen ve yorum yap seçenekleriyle tanıtımınızı yapsın.

Dijital menünüzü kendi zevklerinize göre, işletmenizin renklerine ve tasarımına göre kolayca kişiselleştirebilir, dil seçenekleriyle müşteri portföyünüzü arttırabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için lütfen bizlerle irtibata geçiniz.